Путь в IT - как мы обучаем с нуля и обеспечиваем новую карьеру в технологической сфере

В мире, где технологии постоянно развиваются и востребованность специалистов в области информационных технологий (IT) растет с каждым днем, правильное обучение играет ключевую роль в достижении успеха. Компания Art Lemon — один из ведущих представителей образовательного сектора в IT-индустрии, предлагая уникальные курсы it с трудоустройством для тех, кто стремится начать карьеру в IT или усовершенствовать свои навыки.

Подробнее: Путь в IT - как мы обучаем с нуля и обеспечиваем новую карьеру в технологической сфере

Як вибрати надійні фундаментні блоки для будинку

Під час будівництва будинку важливим є етап закладення фундаменту. Від правильності та якості цього процесу залежить не лише стійкість, але й безпека та довговічність всієї споруди. Фундамент є буквальною опорою будинку, яка витримує його вагу та різноманітні навантаження, що можуть виникнути протягом років експлуатації. Тому вибір фундаментних блоків потребує ретельного аналізу, обдуманості і відповідального підходу. Від правильно вибраного матеріалу й технології будівництва залежить не лише стабільність будинку, але й його витривалість у будь-яких умовах.

Подробнее: Як вибрати надійні фундаментні блоки для будинку

От чего нужно очищать водопроводную воду

Вода — жизненно важный ресурс. От ее качества напрямую зависит самочувствие и здоровье в целом. При этом состав жидкости из водопровода далек от идеального, в ней могут содержаться различные примеси и вещества, способные нанести вред организму. Вода может содержать ржавчину, соли тяжелых металлов, пестициды, химикаты, грибки, вирусы. Она вредит здоровью и оказывает неблагоприятное воздействие на кухонную и бытовую технику, снижая ее ресурс.

Подробнее: От чего нужно очищать водопроводную воду

Биржевые торги необработанной древесиной: перспективы и особенности

Биржевые торги необработанной древесиной, или кругляком, представляют собой значительную составляющую рынка лесных ресурсов, оказывая влияние на множество отраслей экономики. В Украине продажа леса уже более года успешно проводятся через Украинскую универсальную биржу, предоставляя участникам возможность эффективно реализовывать и покупать древесину. На Prozorro торги древесиной уже не проводятся. Давайте рассмотрим подробнее особенности и перспективы таких торгов. 

Подробнее: Биржевые торги необработанной древесиной: перспективы и особенности

Розчинник ксилол, властивості та сфери застосування

Багато сучасний галузей промисловості та малярських робіт важко уявити без розчинників. Вони широко використовуються для знежирення поверхонь, виробництва різної продукції, у тому числі лакофарбових матеріалів, приймають участь в розведенні фарб до необхідних консистенцій. Тому дуже часто виникає потреба купити розчинники гуртом і знайти надійного постачальника.  

Що таке ксилол?

Ксилол - це універсальний розчинник, який виробляється з нафти та кам’яновугільної смоли та складається з мета-ксилолу, пара-ксилолу, орто-ксилолу та етилбензолу. 

Це рідка (не в’язка) безбарвна та прозора рідина за запахом нагадує бензин. Погано розчиняється у воді, добре піддається розчиненню в органічних розчинниках, метилтрихлориді, бензолі та етиловому спирті. 

Хімічні властивості ксилолу: 

 • щільність: 0,862 – 0,868  г/см3;
 • розчинність у воді: менше 0,015 %;
 • температура займання: 450°C;
 • температура спалаху: 23°C;
 • температура замерзання: -58,5°C;
 • ступінь летксоті: 4.

Існують 2 марки ксилолу, які різняться за сферою використання:

 • Марка А - часто використовується в побутових цілях, а також для розведення лаків та фарб. 
 • Марка Б - широко використовується в промислових галузях, наприклад як розчинник для лакофарбових матеріалів. 

Надійного постачальника ксилолу та всіх інших розчинників преміальної якості можна знайти за посиланням https://tophim.com.ua/ua/product-category/rozchynnyky/

Сфери застосування ксилолу 

Ксилол знайшов своє застосування в багатьох галузях промисловості та діяльності людини, основними з яких є:

 • Лакофарбова - ксилол входить до складу багатьох мультикомпонентних розчинних речовин, застосовується для знежирення поверхонь перед нанесенням ЛФМ, для отримання бажаної консистенції фарби, для виробництва лакофарбових матеріалів та чищення малярських інструментів.
 • Хімічна - шляхом хімічних реакцій з ксилолу отримують фталодинітрили, метилбензойну кислоту, фталевий ангідрид та кислоти тощо. 
 • Фармацевтика - дану речовини використовують для виробництва ліків.
 • Сільськогосподарська - ксилол приймає участь у виготовлення різних інсектицидів та пестицидів.
 • Нафтова - дану речовину додають в паливо, а також за допомогою ксилолу очищують нафтопроводи.

Переваги ксилолу

Серед переваг ксилолу можна виділити наступні:

 1. Доступні ціни - цей розчинник можна придбати майже в кожному будівельному магазині за доволі демократичною ціною. 
 2. Широке застосування - ксилол використовується в багатьох галузях промисловості, а також в побуті. 
 3. Відсутність різкого запаху - не має занадто різкого запаху.
 4. Чудове знежирення поверхонь - ксилол має властивість до швидкого розщеплення жирів та якісно очищає та знежирює поверхні. 
 5. Захист поверхні - даний розчинник, окрім знежирення ще захищає поверхню від сонячних променів, вигорання.
 6. Гарний очисник - ксилол чудово очищає малярські інструменти та випадкові плями від ЛФМ. 

Make-Self.net

Мы в социальных сетях: Facebook, Telegram, YouTube.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Соглашение о использовании CookiesПолитика конфиденциальности.
© 2022 Make-Self.net. Все права защищены. Полное или частичное копирование материалов сайта без согласования с редакцией запрещено.