Що таке система стандартів безпеки праці?

Система стандартів безпеки праці - це міждисциплінарна сфера, що стосується безпеки, здоров'я та благополуччя людей на роботі.

Метою програм охорони праці та здоров'я є створення безпечних та здорових умов праці. ССБТ також може захистити колег, членів сім'ї, роботодавців, клієнтів та багатьох інших, які можуть бути порушені довкіллям на робочому місці.

Щодня, внаслідок нещасних випадків на виробництві або пов'язаних з роботою захворювань, помирає 6 300 осіб - це понад 2,3 млн. смертей на рік. Щорічно на роботі трапляється 317 мільйонів нещасних випадків, внаслідок чого виникає тривала відсутність людей на роботі. Величезні витрати, пов'язані з цими повсякденними труднощами, економічний тягар неефективної практики забезпечення безпеки та гігієни праці щорічно оцінюється в 4% від загальносвітового валового внутрішнього продукту.

Багатьох із цих трагедій можна уникнути шляхом застосування раціональних методів попередження, інспекції та звітності. «Міжнародна Організація Праці» прийняла понад 40 стандартів, що безпосередньо стосуються безпеки та гігієни праці, а також понад 40 кодексів практики. Підприємства якнайчастіше застосовувати принципи, закріплені у цих стандартах та кодексах практики.

Трудові, в тому числі через своїх представників, є важливою частиною забезпечення безпечної практики на робочому місці, і співпраця між трудящими та керівництвом має важливе значення. Працівники та їх представники повинні отримувати належну інформацію про державні стандарти систем ссбт, які мають бути прийняті, та проходити відповідну підготовку.

Декларація «Міжнародної Організації Праці» закликає уряди забезпечити, щоб як багатонаціональні, так і національні підприємства забезпечували належні стандарти безпеки та гігієни праці для своїх працівників та дотримувалися госта системи стандартів безпеки праці.

Транснаціональна компанія має підтримувати найвищі стандарти безпеки та охорони здоров'я відповідно до національних вимог з урахуванням їхнього відповідного досвіду на підприємстві в цілому, включаючи будь-які знання про особливі небезпеки. Підприємства повинні надавати інформацію про їх методи забезпечення безпеки та охорони здоров'я та інформувати зацікавлені сторони про будь-які особливі небезпеки та відповідні захисні заходи, пов'язані з новими продуктами та процесами. Вони також повинні відігравати провідну роль у вивченні причин промислової безпеки та небезпек для здоров'я та сприяти поліпшенню становища на підприємстві загалом.

Make-Self.net

Ми у соціальних мережах: Facebook, Telegram, YouTube.
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Угода про використання CookiesПолітика конфіденційності.
© 2022 Make-Self.net. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено.