Як оформити узголів'я?

Інтер'єр по-справжньому затишний тоді, коли індивідуальний. У приміщенні все має відповідати смакам його мешканців, навівати приємні асоціації та створювати розслаблюючу атмосферу. Домогтися цього легко: доповніть дизайнерські меблі декором, підібраним самостійно. 

Ефектні рішення для оформлення узголів'я ліжка

Моделі із м'якою спинкою – абсолютний тренд нового сезону. Вони комфортні, оригінальні, багатофункціональні – на них можна зручно розташуватися для читання газет, книг, перегляду ТБ. У каталозі меблів «Інтеріа» представлено чимало цікавих варіантів: ультрам'яка модель Wave, варіант із розширеним узголів'ям Manta, хитромудра Butterfly і т.д. Але як зробити їх ще оригінальнішими?

Ось лише деякі ідеї для оформлення узголів'я в унікальному стилі:

  • велика фоторамка на кілька фотографій в єдиному стилі з ліжком;
  • додаткове узголів'я з натуральної деревини на кілька тонів темніше за оббивку меблів;
  • ширма за узголів'ям ліжка.

Ці нетривіальні варіанти дозволять підкреслити розкішний вигляд меблів з високою м'якою спинкою та додадуть інтер'єру нотки індивідуальності. Так, фоторамка у морському стилі чудово доповнить модель Marine. Дерев'яне узголів'я на 10 - 15 см ширше і значно вище за спинку ліжок Deseo або Web привнесе в інтер'єр нотки розкоші, елегантності. Кована візерункова ширма ідеально відтінить класичний стиль моделі Aster.

Ще кілька оригінальних ідей

Прямо над меблями із високою спинкою можна встановити полицю невеликої ширини. На ній розставте свічки, предмети декору, пам'ятні сувеніри – все, що підніме настрій і налаштує на відпочинок. Якщо ліжко не має високої спинки, прикрасьте простір над ним широким панно, вертикальним рядом картин або фотографій.

У каталозі «Інтеріа» чимало моделей із розширеною спинкою (Caesar, Belmondo та ін.). Цей оригінальний елемент дизайну можна підкреслити за рахунок установки з боків тумб, столиків, поличок. Це не тільки стильно, але й дуже зручно: вони допоможуть зберігати все необхідне поблизу, тримати під рукою склянку води, будильник, телефон, пресу тощо.

Make-Self.net

Ми у соціальних мережах: Facebook, Telegram, YouTube.
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Угода про використання CookiesПолітика конфіденційності.
© 2022 Make-Self.net. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено.