Як я облаштував свій санвузол: поради власникам маленьких ванних кімнат

Проблема ремонту в маленькому поєднаному санвузлі буде завжди актуальна для власників квартир старих планувань. Тобто проблема вже в тому, що саме приміщення настільки тісне, що ремонт може забрати багато сил і часу, тому більшість намагається відсунути вирішення цього питання у неоглядне майбутнє.

Зізнаюся, що і я ставився до цієї категорії, і довгий час заздрісно переглядав сайти інтернету з сантехнікою, мріючи про придбання новенької чавунної ванни Roca, але вирушав приймати душ у старій, ржавій ванні. Коли в моєму житті з'явилася кохана жінка, вимоги до комфорту побуту зросли, і я зважився на ремонт.

 

Проект – основа ремонту

Вивчивши форуми та сайти в інтернеті, я зрозумів, що найголовніше для маленької ванної кімнати – раціональний розподіл площі. Для цього склав схему і накидав ескіз, що відповідаєледвимогам:

  • ніяких душових кабін – лише ванна;
  • можливість встановлення пральної машинки;
  • забезпечення зручності при санобробці приміщення.

 

Як я вибирав сантехніку

Найкращими ваннами я завжди вважав чавунні ванни – вони надійні і ґрунтовні, міцні, добре тримають тепло і не «шумлять», коли набирається вода. Тому свою мрію - Roca я все-таки здійснив. Врахуйте, що вибирати розмір варто після вирівнювання стін та укладання плитки.

Щоб «втиснути» пральну машину між унітазом та ванною необхідно було повністю видалити раковину. Але, як виявилося, існують спеціальні раковини для кріплення саме над «пранням». Щоб обійтися одним змішувачем, я придбав такий, що встановлювався над ванною, але міг дотягуватися і до раковини.

Нарешті, унітаз я вирішив вибирати з підвісних унітазів і поясню чому. Не тільки тому, що обрана конструкція зручніша, особливо для санітарної обробки, естетичніша, і виявилася дешевшою, ніж я припускав, але й тому, що в моїй квартирі була ніша з каналізаційним стояком і водопровідними трубами. Таким чином, при раціональному використанні місця при новій розводці вдалося викроїти його частину для розташування прихованої стійки з бачком. У результаті вийшла істотна економія простору.

 

Последовальність операцій

Процес ремонту проходив у чотири етапи:

  1. Демонтаж ванни та прокладання електропроводки.
  2. Вирівнювання стін та підлоги.
  3. Монтаж каналізаційної та водопровідної систем та встановлення унітазу.
  4. Укладання плитки та встановлення ванни, пральної машинки та раковини.

Можливо, у вас будуть свої нюанси при проведенні ремонту в маленькій ванній, але я вважаю, що знайшов найкраще рішення, максимально використовуючи інтернет як джерело інформації про ремонт та сантехніку за прийнятними цінами.

Make-Self.net

Ми у соціальних мережах: Facebook, Telegram, YouTube.
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Угода про використання CookiesПолітика конфіденційності.
© 2022 Make-Self.net. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено.