Мій дім моя фортеця. Матеріал для будівництва

Отже, в уяві ви збудували будинок мрії. Великий, гарний, затишний. Але з чого розпочати втілення мрії у життя? Ось кілька порад, які допоможуть вам матеріалізувати картинку цілком реальний будинок.

Мій дім моя фортеця. Матеріал для будівництва

В даний час найбільш ефективним вважається будівництво будинків із газобетону та цегли. Давайте відзначимо плюси та мінуси будівель будинків із наведених вище матеріалів.

Першою перевагою житла з цегли є те, що він буде стійким до вогню і дуже міцним, щоб переживати про будь-які погодні умови чи неприємності. Звукоізоляція не може зрівнятися з жодним іншим матеріалом для будівництва.

Щодо гниття або грибкових відкладень, то вони практично не з'являються. Що стосується перекриттів, то в таких спорудах вони можуть бути залізобетонними. Позитивним буде і те, що вартість будівництва будинку з цегли вдарить по кишені не так сильно, як ви, можливо, собі вигадали.

Недоліки цегляного будинку

  • дорога споруда;
  • фундамент потрібно виготовляти на максимальну глибину промерзання;
  • стіни зледзатишок утеплювати, і вони виходять широкими;
  • тривале будівництво;
  • матеріал гігроскопічний, що протипоказано під час перепадів температур.

Газобетонні споруди також досить міцні та стійкі до гниття. Полегшений бетон, як відомо, дуже простий у обробці. Стіни у цьому варіанті можуть бути виконані у ускладненій конфігурації.

У таких будинках тепло проводиться дуже добре, а ось теплоємність – дуже низька – це буде перевагою, тому що взимку ви зможете швидко прогріти свій будинок. Зводиться така споруда за лічені дні, а бюджет буде дуже економічним.. Вартість будівництва будинку з газобетону буде ще менше, ніж із цегли.

Недоліки газобетонного житла

  • через гігроскопічність є необхідність у прогріванні стін (не люблять вологу);
  • бояться деформацій, потрібен спеціальний фундамент;
  • бажано, щоб будинок пройшов теплий сезон перед оздобленням (просохли стіни тощо), у середньому терміни будівництва – 12-18 місяців;
  • необхідно суворо дотримуватись технології кладки, інакше висока ймовірність виникнення тріщин.

Економія - перше правило будь-якого забудовника:

Економічнішою споруда з газобетону є завдяки більш легкому фундаменту, меншій кількості розвантажувально-навантажувальних і земляних робіт, а також вартості матеріалів. У зв'язку з цим проекти будинків із газобетону трапляються частіше.

У будь-якому випадку, що б Ви не обрали – будівництво будинків із газоблоків або цеглини - зледдавайте рекомендаціям, наведеним вище, та довіряйте професіоналам! 

Make-Self.net

Ми у соціальних мережах: Facebook, Telegram, YouTube.
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Угода про використання CookiesПолітика конфіденційності.
© 2022 Make-Self.net. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено.